Make your own free website on Tripod.com

Flörtten ilişkiye:
Temmuz 1995, Monica Beyaz Saray'da. İlk ay flört başladı. 15 Kasım 1995, Clinton öpüşme önerdi.Başkan telefonla konuşurken Monica'dan oral seks.
Pizzalı seans:
17 Kasım. Pizza ısmarladılar. Monica'nın ceketine pizza döküldü. Başkan telefondayken oral seks.
Yılbaşına mahsus puro:
31 Aralık. Başkan'a ikram edilen puroyu birlikte içtiler. Öpüştüler. Tekrar oral seks.
Eve ilk telefon:
7 Ocak 1996. Başkan Monica'yı evinden çağırdı. Özel çalışma odasında ve banyosunda sevişme.
Basılma korkusu:
21 Ocak 1996. Sevişirken Oval Ofis'e biri girdi. Başkan aceleyle özel çalışma odasından çıktı.
Telefonlar ezberinde:
4 Şubat. İlk uzun ve özel telefon konuşması. Yine telefon, yine oral seks. 45 dakika sohbet.
Yanlış yapıyoruz, Monica:
19 Şubat 1996. Başkanlık Günü. Clinton, "İlişkimiz doğru değil. Bitirmeliyiz" dedi.
Bir daha, Monica:
31 Mart 1996. Başkan, puro fantezisini bu kez uyguladı. Sonra bu puroyu içmeye devam etti.
Paskalya münasebetiyle:
7 Nisan 1996. 'Bazı evraklar' için Beyaz Saray'a gelen Monica ile telefon ve oral seks.
Aylar sonra, mavi elbiseyle:
28 Şubat 1997. Hediyeler. Oral seks ilk defa tamamına eriyor. Mavi elbisede leke kaldı.
Koltuk değnekli son temas:
29 Mart 1997. Başkan, dizini incittiği için koltuk değnekli. Ani öpüşme. Clinton boşalana kadar oral seks. Başkan, "Kimse bilmemeli" dedi.


Bağımsız Savcı Kenneth Starr'ın Başkan Bill Clinton aleyhindeki davayla ilgili raporu olayların hikâye edildiği ve delillerin sunulduğu iki ayrı bölümden oluşuyor. Hikâye bölümünde Clinton'la Lewinsky'nin ilişkileri tüm ayrıntılarıyla anlatılıyor. Bilgisayarla yapılan araştırma 5 bin farklı sözcüğün kullanıldığı raporun bir 'cinsel terimler sözlüğü'ne benzediğini gösteriyor. 445 sayfalık raporda 'seks' kelimesi 164 kere, 'cinsel' sıfatı 406 kere kullanılmış. Raporda 'göğüs' tekil ve çoğul haliyle 62, 'puro' 23, 'sperm' 19, 'vajina' beş ve 'cinsel organ' 64 kere geçiyor. Raporun Clinton-Lewinsky ilişkisinin cinsel boyutunu anlatan bölümlerinin tam metni:

10 cinsel ilişki
Monica Lewinsky, Temmuz 1995'ten Nisan 1996'ya kadar Beyaz Saray'da önce stajyer, sonra memur olarak çalıştı. Lewinsky'ye göre, Başkan'la sekizi Beyaz Saray'da çalışırken, ikisi de daha sonra olmak üzere 10 kez cinsel ilişkide bulundu, 10-15 kez de telefonda seks yaptı. Cinsel temaslar, genellikle Oval Ofis'deki özel çalışma odasının içinde ya da yakınında oldu. Cinsel temasların çoğunda Başkan çalışma odasının karşısındaki banyonun kapısına sırtını dayadı. Lewinsky, ifadesinde Başkan'la cinsel temaslarının oral seks içerdiğini ancak, Başkan'ın kendisiyle cinsel birleşmede bulunmadığını söyledi. Lewinsky, başlarda Başkan'ın oral seksi sonuna kadar yapmasına izin vermediğini söyledi. 1997 yılında olan son iki cinsel ilişkilerinde Başkan boşaldı. Lewinsky, Başkan'a dokuz kez oral seks yaptığını söyledi. Bunların hepsinde Başkan Lewinsky'nin çıplak göğüslerini okşadı ve öptü. Başkan, Lewinsky'nin cinsel organına hem elbisesinin üzerinden hem de doğrudan dokundu, iki kere orgazma ulaştırdı. Bir keresinde Monica'nın cinsel organına puro soktu. Bir diğerinde Başkan ve Lewinsky kısa bir süre için cinsel organlarıyla temasta bulundular.
Başkan'la ilk görüşme
Beyaz Saray'daki stajyerliğinin başlamasından bir ay sonra Lewinsky'yle Başkan, Monica'nın deyimiyle 'duygusal flört'e başladı. Çeşitli törenlerde Monica Başkan'la bakışmaya, elini sıkmaya ve ona kendini tanıtmaya başladı. Lewinsky teyzesine 'Başkan'ın kendisinden etkilendiğini, kendisiyle ilgilendiğini' söyledi...
15 Kasım'da ilk cinsel temas
Lewinsky ifadesinde, 15 Kasım 1995 Çarşamba gününün -hükümetin düşmesinden iki gün sonra- Başkan'la cinsel ilişkilerinin başlangıcı olduğunu söyledi. Saat akşam 20.00 civarı Lewinsky tuvalete gitmek üzere George Stefanopulos'un bürosunun önünden geçti. Başkan içeride yalnızdı ve onu el işaretiyle içeri çağırdı. Lewinsky, Başkan'a bir anda vurulduğunu söyledi. Clinton güldü ve özel bürosunu görmek isteyip istemediğini sordu. Stefanopulos'un bürosundan açılan bir kapıyla önce Oval Ofis'e sonra da Başkan'ın özel yemek odasına geçtiler. Lewinsky, ifadesinde, "Çok kısa konuştuk. Aramızda bir çekim vardı ve beni öpüp öpemeyeceğini sordu" dedi. Lewinsky evet dedi. Çalışma odasının bitişiğindeki penceresi olmayan koridorda öpüştüler. Lewinsky işine dönmeden önce Başkan'a adını ve telefon numarasını verdi. Saat 10 civarı Lewinsky genel sekreterin odasında yalnızdı ve Başkan kendisine yaklaştı. Birkaç dakika sonra Stefanopulos'un bürosunda bir kez daha buluşmayı teklif etti ve Lewinsky kabul etti. Çalışma odasında bu kez ışıklar kapalıydı. Lewinsky'ye göre, o ve Başkan öpüştüler. Lewinsky, Başkan'ın ceketinin düğmelerini çözdü. O da Lewinsky'nin sutyenini çıkardı ve elleriyle ağzıyla göğüslerine dokundu. Lewinsky, ifadesinde, "Telefon geldi ve koridordan geçerek, Clinton'ın özel çalışma odasına geçtik ... Ellerini pantolonumun içine soktu ve eliyle cinsel organımı uyardı" dedi. Başkan telefondaki konuşmasına devam ederken, Lewinsky ona oral seks yaptı. Başkan konuşmasını bitirdi ve bir saniye sonra Lewinsky'den durmasını istedi. Lewinsky, "Ona bitirmek istediğimi söyledim. O da 'bana daha fazla güvenene kadar beklemesi gerektiğini' söyledi" dedi.
17 Kasım gecesi
Lewinsky'ye göre Başkan'la aralarında iki gün sonra 17 Kasım 1995 Cuma günü ikinci bir cinsel temas oldu. Lewinsky ifadesinde anlatıyor: Yine geç saate kadar çalışıyorduk. Currie ve Hernreich'le pizza ısmarladık. Birisi, galiba Toiv'di, ceketime pizza döktü. Temizlemek için tuvalete gittim. Başkan Currie'nin çalışma odasının kapısında oturuyordu. Lewinsky'ye göre, Başkan'la öpüşerek özel çalışma odasına gittiler. Birkaç dakika sonra Lewinsky, işine dönmesi gerektiğini söyledi. Başkan Lewinsky'den kendisine birkaç dilim pizza getirmesini istedi. Birkaç dakika sonra Lewinsky, elinde pizzayla Oval Ofis'e döndü. Lewinsky ile Başkan, özel çalışma odasına geçtiler. Lewinsky ifadesinde bu görüşme boyunca cinsel temasta bulunduklarını söyledi. Öpüştüler ve Başkan, Lewinsky'nin çıplak göğüslerine elleri ve ağzıyla dokundu. Bir ara Currie koridora açılan kapıya yaklaşarak Başkan'a telefonu olduğunu söyledi. ... Lewinsky'ye göre Başkan telefonla konuşurken pantolonunun fermuarını açtı ve kendini teşhir etti ve Lewinsky ona oral seks yaptı. Yine Başkan Lewinsky'yi boşalmadan önce durdurdu. Lewinsky'ye göre ziyareti sırasında Başkan kendisine gülüşünden ve enerjisinden hoşlandığını söyledi. Başkan ayrıca "Ben genellikle hafta sonları da buradayım. Etrafta başka kimse olmaz. Beni gelip görebilirsin" dedi.


31 Aralık akşamı
Lewinsky'ye göre Başkan'la üçüncü cinsel ilişkileri yılbaşı gecesi meydana geldi. Gece yarısıyla bir arasında Lewinsky Başkan'ın özel yemek odasında Beyaz Saray görevlisi Bayani Nelvis ile sohbet ediyordu. Lewinsky, Nelvis'e ilk purosunu kısa bir süre önce içtiğini söyledi ve Nelvis de ona Başkan'ın purolarından bir tane vermeyi teklif etti. O sırada Başkan Oval Ofis'e girdi ve Lewinsky'yi gördü. Başkan Nelvis'e Panetta'ya iletilmek üzere bir şeyler vererek gönderdi. Lewinsky'ye göre Başkan'a Nelvis'in kendisine puro sözü verdiğini söyledi. Başkan ona bir puro verdi. ... Sonra çalışma odasına geçtiler. Lewinsky anlatıyor: "Öpüşmeye başladık ve o kazağımı çıkardı, göğüslerimi çıplak bıraktı ve onları elleriyle ve ağzıyla okşamaya başladı. Lewinsky Başkan'a oral seks yaptı. Başkan bir kez daha Lewinsky'yi boşalmadan önce durdurdu, çünkü Lewinsky'nin ifadesine göre kendisini henüz yeterince tanımıyordu ya da güvenmiyordu.
7 Ocak'ta bir kez daha
Monica Lewinsky'ye göre Başkan'la 7 Ocak 1996 Pazar günü bir kez daha cinsel temasta bulundu. Öğleden sonra Başkan Lewinsky'yi ilk kez telefonla evinden aradı. Lewinsky, ifadesinde "Başkan'a ne yaptığını sordum. O da birazdan büroya gideceğini söyledi. Ben de 'arkadaş ister misin?' diye sordum ve 'bu harika olur' diye cevapladı" dedi. Lewinsky bürosuna gitti. Başkan görüşmelerini ayarlıyordu: O bürosunun kapısını açık bırakacaktı ve ben de elimde kâğıtlarla önünden geçecektim ve beni odasına çağıracaktı. Aynen böyle oldu. Oval Ofis'te bir süre oturdular. Sonra özel çalışma odasının banyosuna geçtiler. Lewinsky ifadesinde banyodaki yakınlaşmalarında öpüştüklerini Başkan'ın çıplak göğüslerine elleri ve ağzıyla dokunduğunu söyledi. Lewinsky'ye göre, Başkan kendisine oral seks yapmak istiyordu. Fakat Lewinsky buna izin vermedi, çünkü adet görüyordu. Lewinsky, Başkan'a oral seks yaptı. Daha sonra Lewinsky ve Başkan Oval Ofis'e geçtiler ve sohbet ettiler. Lewinsky anlatıyor: "Puro çiğniyordu. Sonra puroyu eline aldı ve ona edepsizce bakıyordu. Ben de önce puroya sonra ona baktım ve bir ara bunu da yaparız dedim."
21 Ocak'taki cinsel temas
Lewinsky'ye göre Başkan'la 21 Ocak 1996 Pazar günü bir kez daha cinsel temasta bulundu. Lewinsky o gün Başkan'ı asansörde gördü ve Başkan kendisini Oval Ofis'e davet etti. Lewinsky anlatıyor: Bir önceki hafta sonu ilk kez telefonda seks yapmıştık ve bundan hoşlanıp hoşlanmadığından emin değildim. Ona bende neleri beğendiğini sordum. Niye benimle ilgili soru sormadığını, ilişkimizin sadece seksten ibaret mi olduğunu, beni bir insan olarak tanımak isteyip istemediğini sordum." Başkan güldü ve "Benimle geçirdiğin zamanın keyfini çıkar" dedi. Sonra koridordan çalışma odasına geçtiler ve Lewinsky konuşmaya devam ederken Başkan onu öpmeye başladı. Sutyenini çıkardı ve elleri ve ağzıyla göğüslerine dokundu. Lewinsky'ye göre Başkan pantolonunun fermuarını açtı ve kendini teşhir etti. Lewinsky ona oral seks yaptı. Kısa bir süre sonra birisi Oval Ofis'e girdi. Lewinsky, Başkan'ın çabucak fermuarını kapattığını ve dışarı çıktığını hatırlıyor. Lewinsky, "Gülüyordum çünkü, öylece dışarı çıktı ve görünür bir şekilde tahrik olmuştu" dedi.
4 Şubat'ta altıncı temas
Lewinsky, 4 Şubat Pazar günü Başkan'la altıncı kez cinsel temasta bulunduğunu ve ilk çok uzun ve özel telefon konuşmasını yaptığını söylüyor. Başkan Lewinsky'yi iş telefonundan aradı ve randevu ayarladılar. Lewinsky'nin önerisine uyarak koridorda karşılaşmış gibi yaptılar ve özel çalışma odasına geçtiler. Öpüştüler. Lewinsky, tepeden tırağa düğmeli uzun bir elbise giyiyordu. Başkan elbisenin düğmelerini çözdü ve Lewinsky'nin sutyenini çıkardı. Lewinsky, "Bana bakıyordu, dokunuyordu ve ne kadar güzel olduğumu söylüyordu" diyor. Başkan Lewinsky'nin göğüslerine elleriyle ve ağzıyla, cinsel organına önce elbisesinin üzerinden sonra doğrudan dokundu. Lewinsky Başkan'a oral seks yaptı. Cinsel temastan sonra Başkan ve Lewinsky Oval Ofis'te 45 dakika sohbet etti. Lewinsky'ye göre 4 Şubat'ta yaptıkları bu konuşma arkadaşlıklarını filizlendirdi. Lewinsky, "Ayrılırken Başkan kolumu öptü ve seni ararım dedi. Ben de 'numaralarım ne?' diye sordum. Başkan hem ev hem iş numaramı ezberden söyledi" dedi.
Başkanlık Günü (19 Şubat)
Lewinsky'ye göre Başkan 19 Şubat 1996 Pazartesi günü yani Başkanlık Günü'nde ilişkilerini bitirdi. Lewinsky, Başkan'ın o gün kendisini Watergate'teki dairesinden aradığını hatırlıyor. Lewinsky, Başkan'ın sesinin tonundan kötü birşeyler olduğunu sezdi. Lewinsky Beyaz Saray'daki Oval Ofis'e Başkan'ı görmeye gitti. Başkan kendisine yakın ilişkilerini doğru bulmadığını ve buna son vermek istediğini söyledi.
31 Mart'ta yeniden
Lewinsky'ye göre Başkan'lacinsel ilişkisi 31 Mart 1996 Pazar günü tekrar başlıyor. Lewinsky ifadesinde, Başkan'ın kendisini iş telefonundan aradığını ve kendisine evrak getirme bahanesiyle Oval Ofis'e gelmesini teklif ettiğini söyledi. Lewinsky Oval Ofis'e gitti. Özel çalışma odasına giden koridorda Başkan'la Lewinsky öpüşüyorlar. Lewinsky'ye göre Başkan fırsattan yararlanarak göğüslerini öptü ve cinsel organını okşadı. O sırada Başkan, Lewinsky'nin cinsel organına puro soktu, ardından puroyu ağzına koyarak "Güzel tadı var" dedi.
Paskalya günü
7 Nisan 1996 Pazar günü Lewinsky Başkan'a Beyaz Saray'dan ayrılacağını bildirdi ve Başkan'la Lewinsky bir kez daha cinsel temasta bulundu. Başkan, o gün Lewinsky'yi evinden aradı. Ayrılacağını açıkladığı konuşmanın ardından Lewinsky Beyaz Saray'a giderek evrak teslim etme bahanesiyle Başkan'ın odasına girdi. Lewinsky'yle Başkan koridorda cinsel ilişkide bulundu. Lewinsky'nin ifadesine göre Başkan ağzıyla ve elleriyle Lewinsky'nin çıplak göğüslerine dokundu. Lewinsky anlatıyor: Sanırım fermuarı açıktı. Çünkü aramızda şaka konusu olan bir şey vardı ki ben hiçbir zaman pantolonunu açamıyordum. Bana çok zor geliyordu. Lewinsky, Başkan'a oral seks yaptı. Başkan, Lewinsky oradayken boşalmadı. İlişki esnasında Başkan'a telefon geldi. Başkan, Lewinsky'ye telefonla konuşurken oral seks yapmaya devam edebileceğini söyledi. O da buna uydu. Cinsel temas ikinci bir telefonla kesilince Lewinsky, yemek odasının kapısından çıkarak ofisi terk etti.
28 Şubat'ta yine baş başa
Lewinsky'ye göre Başkan'la 11 ay aradan sonra, ilk kez 28 Şubat Perşembe günü cinsel temasta bulundu. Lewinsky, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra Başkan'la ofisinde ilk başbaşa kaldıkları gün birbirlerine hediye verdiler. Ardından cinsel temasta bulundular. Lewinsky'nin üzerinde denizci mavisi elbisesi vardı. Lewinsky anlatıyor: Banyodan koridora çıktık ve öpüşmeye başladık. Öpüşüyorduk ve o elbisemin düğmelerini açtı, sutyenimin üzerinden göğüslerimi okşadı. Sonra göğüslerimi sütyenin içinden çıkararak öptü, elleriyle ve ağzıyla dokundu. Ben de pantolonunun üzerinden cinsel organına dokunuyordum. Gömleğinin düğmelerini çözdüm ve göğsünü öptüm. Ardından ona oral seks yapmak istedim ve yaptım. Başkan bir şey duydu ya da Oval Ofis'te birileri olduğunu fark etti. Banyoya geçtik. Oral seks yapmaya devam ettim ve boşalmadan önce her zaman yaptığı gibi beni itti. Ben de ayağa kalktım ve 'sana çok değer veriyorum, neden seni boşaltmama izin vermiyorsun anlamıyorum, bu benim için önemli, bana eksik geliyor' dedim. Lewinsky ifadesinde Başkan'ın kendisine "Sana bağlanmak istemiyorum. Senin de bana bağlanmanı istemiyorum" dediğini söyledi. Bir an birbirlerine baktılar ve Başkan "Seni hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum" dedi. Ve Lewinsky ilk kez Başkan'a tam olarak oral seks yaptı. Lewinsky, daha sonra mavi elbisesini giymek için eline aldığında kalça ve göğüs kısmında leke olduğunu fark etti. FBI laboratuvarlarında yapılan testler sonucu lekelerin Başkan'ın spermleri olduğu anlaşıldı.
29 Mart'ta son temas
Lewinsky, Başkan'la son cinsel temasta 29 Mart 1997 Cumartesi günü bulunduğunu söyledi. Lewinsky'ye göre Currie, Başkan'ın önemli bir şey görüşeceğini söylemesi üzerine Lewinsky'ye Başkan'la bir randevu ayarladı. Beyaz Saray'a vardığında Currie, Lewinsky'yi çalışma odasına götürerek beklemesini söyledi. Başkan, iki hafta önce Florida'da dizini sakatladığı için koltuk değnekleriyle içeri girdi. Lewinsky'ye göre, cinsel temas ani bir öpüşmeyle başladı. Başkan, Lewinsky'nin bluzunun düğmelerini açtı ve sutyenini çıkarmadan göğüslerine dokundu. Lewinsky ifadesinde, "Elini pantolonumun içine soktu, ben de fermuarımı açtım çünkü öyle daha kolay oluyordu. Sonra beni eliyle uyardı" dedi. Lewinsky, onun cinsel organıma cinsel organıyla dokunmasını istiyordum o da içime girmeden bunu yaptı. Sonra Lewinsky Başkan'a bir kez daha boşalana kadar oral seks yaptı. Lewinsky'ye göre Başkan'la aralarında kısa bir konuşma geçti. Başkan, Lewinsky'ye yabancı bir büyükelçiliğin telefon konuşmalarını banda kaydettiğinden şüphelendiğini söyledi ve hikâyeyi örtbas etmeyi teklif etti. Lewinsky sorgulanırsa ikisinin sadece arkadaş olduklarını söylemeliydi. Telefon seksiyle ilgili soru sorulduğu takdirde de telefon konuşmalarının kaydedildiğini bildiğini, bunların uydurma olduğunu belirtmeliydi.


İNDİREBİLİRSİNİZ !

Raporun İngilizce Tam Metnini Kendi Sisteminize İndirebilirsiniz.Bunun İçin Aşağıdaki Clinton.Zip Üzerine Tıklamanız Yeterlidir.

Ama dilerseniz nazik olabilir ve raporu sisteminize indirdikten sonra bize teşekkür mesajı gönderebilirsiniz !

CLINTON.ZIP


ANA SAYFAYA DÖNÜŞ